Kim jesteśmy...

Firma ProBell Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w roku 1996 jako ProBell Communications s.c pozycjonując się na rynku branży telekomunikacyjnej. Wśród klientów ProBell znajduje się m.in. największe instytucje finansowe, administracje rządowe, firmy przemysłowe, szpitale.

Firma ProBell Sp. z o.o. specjalizuje się w montażu systemów telekomunikacyjnych, Wykorzystanie najnowszych technologii, narzędzi oraz szczegółowe planowanie pozwalają nam oferować swoje usługi po atrakcyjnych cenach, nie zmieniając ich najwyższej jakości.

Posiadamy w swojej ofercie produkty z zakresu CTI. Oferujemy również abonenckie centrale telefoniczne z pełnym okablowaniem i produktami końcowymi, jak telefony cyfrowe, analogowe, ISDN VoIP i terminale PC. ProBell Sp. z o.o. oferuje nowoczesne rozwiązania teleinformatyczne, ukierunkowane na zwiększenie efektywności biznesu i wzrost konkurencyjności, generujące zyski i przynoszące oszczędności. Głęboka znajomość rynku, wykształcona kadra oraz doświadczenie, zdobyte przy realizacji złożonych projektów, pozwalają na oferowanie Klientom usług najwyższej jakości i produktów opartych o najnowocześniejsze technologie.

Ważnym czynnikiem sukcesu wdrożenia jest zespół konsultantów. Wieloletnie doświadczenie konsultantów wdrożeniowych ProBell Sp. z o.o. to gwarancja udanego przedsięwzięcia zakończonego w zaplanowanym czasie, terminie i budżecie. Zespół konsultantów posiada zarówno specjalistyczną wiedzę z zakresu oferowanych technologii i aplikacji, jak też doświadczenie w doradztwie biznesowym oraz umiejętności programistyczne.

Od 2008 roku jesteśmy certyfikowanym partnerem firmy Interactive Intelligence (ININ), międzynarodowego lidera z zakresu rozwiązań unified IP business communications.

Firma ININ dostarcza innowacyjne rozwiązania z zakresu :
- oprogramowania call center / contact center
- telefonii IP
- automatyzacji procesów biznesowych


Naszymi klientami są :

- Amica Wronki
- ARS Wrocław
- Avon
- Bank Śląski (Katowice)
- BRE Bank
- Cadbury Wrocław
- Cadbury Wedel Warszawa
- City Bank
- Elektrownia Opole
- Era GSM
- Fortis Bank
- GazoProjekt Wrocław
- GE Capital Bank
- Hutmen Wrocław
- ING
- KGHM Lubin
- Lukas Bank
- Motorola
- NBP
- Kredyt Bank
- PeKaO SA
- PTK Centertel
- Servisco
- Słowo Polskie Wrocław
- Telefonika
- Szpital Wojewódzki Włocławek
- YUMA Wrocław

ININ partner